Vittoriin deník: 1675 – 2012

 

Vittorie byla roku 1675 přeměněna na nadpřirozenou bytost oplývající krásou, velkou silou a rychlostí. Stal se z ní predátor živící se lidskou krví.

Předtím než zmizela z Itálie ale musela zachránit své dva nejbližší přátele, kteří byli nakaženi morem. Proměnila je ve stejná monstra, jako byla ona sama a po několika letech nenávratně zmizela z jejich života. Vyčítala si, co udělala a nemohla se na ně dál dívat.

Když se konečně usadí a věří, že na místě, kde je teď může strávit alespoň několik let ve společnosti Tommyho, překvapí ji nečekaná návštěva z minulosti a s ní i někdo, kdo jí začne kazit plány. Damien, predátor bez slitování.

Útoky na místní začnou být početnější, lovci v okolí začínají mít podezření a připravují se k odezvě. Upíři se ve městě neobjevili už několik set let!

Vittorie by se tak Damiena nejraději zbavila, aby ji neprozradil. Navíc je tak otravný, sebevědomý a namyšlený… ale i zatraceně sexy.

Mimo to Vittorii pronásleduje stín z minulosti, který netouží po ničem jiném, než po pomstě.

Jak se Vittorie vypořádá s minulostí, která ji pronásleduje po tak dlouhé době? A jakou roli v příběhu sehraje Damien, jehož velké tajemství se nikdo nesmí dozvědět?

GOODREADS

 

Něco navíc

Hlavní postavy:
Vittoria
Damien

Zatím nevyšlo

Citáty a úryvky